Pomysły na prezent na 6 rocznicę ślubu

Najsłodszą ze wszystkich rocznic ślubu jest szósta rocznica zwana Cukrową. Ochota na słodkości jest niezależna od pory roku. Oto kilka propozycji na szóstą rocznicę ślubu:

#1 Tort

Słodkości kojarzą nam się z przyjemnościami, zwłaszcza niepowtarzalny smak czekolady. Mija Wasza szósta rocznica i czemu nie przypomnieć sobie smaku weselnego tostu? Wykwintny deser przywoła wiele cennych wspomnień.

#2 Słodka niespodzianka

W tonie bardziej romantycznym, a zarazem wykwintnym będzie stolik ze słodkościami. Najróżniejsze czekolady i ciasteczka, dla każdego co innego. Smak słodkości kojarzy nam się ze szczęśliwymi wspomnieniami i niezapomnianymi chwilami, więc dlaczego nie poddać się temu błogiemu uczuciu?

#3 Słodki alkohol

Jeżeli nie przepadasz za słodkościami, jest jeszcze słodki alkohol. Wybór jest ogromny od kremu jajecznego, nalewek, po wódki śliwkowe. W sam raz na spędzenie słodkiego, rocznicowego wieczoru.

#4 Słodkie arcydzieło

Niesamowitym słodkim prezentem jest pudełko czekoladek z Waszymi osobistymi zdjęciami. Na cukrową rocznice, słodycze mogą być dodatkiem, więc taki wyjątkowy prezent będzie w sam raz na zwieńczenie rocznicowego dnia.

#5 Słodka bombonierka

Prezent na 6 cukrową rocznicę. Nie można w takim dniu zapomnieć o czekoladowym prezencie na rocznicę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>